Kalendář závodů 2014

2018  |  2017  |  2016  |  2015  |  2014  |  
Datum Název Poř. Odjezd Konec př.
12.1.2014ZHL - Městský sprint - Dubina PceLPU7.1.2014výsledky seznam přihlášených
26.1.2014ZHL - Vinice krosLPU22.1.2014výsledky seznam přihlášených
23.2.20146. kolo ZHL - One-man relaySHK15.2.2014výsledky seznam přihlášených
25.2.2014OB (na SI) v tělocvičně - M.HorákovéBMK17:3024.2.2014výsledky seznam přihlášených
2.3.2014ZHL - Kuňka krosLPU26.2.2014výsledky seznam přihlášených
9.3.2014ZHL - Brutus krosPHK4.3.2014výsledky seznam přihlášených
15.3.2014Jarní skályTUV7.3.2014výsledky seznam přihlášených
22.3.2014Jarní pohárPHK10.3.2014výsledky seznam přihlášených
23.3.2014Jarní pohár - štafetyPHK10.3.2014výsledky seznam přihlášených
29.3.20141.kolo VČP - Koliba - Pořádáme!SHK22.3.2014výsledky seznam přihlášených
5.4.20142.kolo VČP - Žďár nad OrlicíTYN28.3.2014výsledky seznam přihlášených
12.4.20143.kolo VČP/ OM krátká - Horní JeleníLPU4.4.2014výsledky seznam přihlášených
12.4.20144.kolo VČP/ OM sprint - ChoceňCHC4.4.2014výsledky seznam přihlášených
12.4.2014ŽB Morava - klasikaLCE21.3.2014výsledky seznam přihlášených
13.4.2014ČP Štafet - Mistrovství MoravyLCE21.3.2014výsledky seznam přihlášených
15.4.2014MTBO registrace 2014MTBO5.4.2014výsledky seznam přihlášených
18.4.2014Velikonočko 2014 Janov n. Nisou SHK8.4.2014výsledky seznam přihlášených
26.4.20145.kolo VČP - Slatina nad ZdobnicíSRK18.4.2014výsledky seznam přihlášených
26.4.2014MČR noční - DaskabátUOL14.4.2014výsledky seznam přihlášených
27.4.2014ČP Štafet - TršiceUOL14.4.2014výsledky seznam přihlášených
1.5.20146.kolo VČP - BernarticeLTU23.4.2014výsledky seznam přihlášených
5.5.2014Žebříček A! - sezóna 2014ČSOS5.5.2014výsledky seznam přihlášených
5.5.2014Žebříček B! - sezóna 2014ČSOS5.5.2014výsledky seznam přihlášených
8.5.20147.kolo VČP - Dachova koupalištěHOR1.5.2014výsledky seznam přihlášených
8.5.2014MČR sprint - ZnojmoZBM23.4.2014výsledky seznam přihlášených
9.5.2014Víkendovka - EmHáčkoSHK8.5.2014výsledky seznam přihlášených
10.5.2014ŽBČ - klasika - Staré město pod LandštejnemSJH18.4.2014výsledky seznam přihlášených
10.5.2014Víkendovka - middle 1 Lesňák (přihlášky dnes do 17:00)SHK9.5.2014výsledky seznam přihlášených
10.5.2014Víkendovka - middle 2 Lesňák (přihlášky dnes do 17:00)SHK9.5.2014výsledky seznam přihlášených
10.5.2014Víkendovka - neformální večerSHK10.5.2014výsledky seznam přihlášených
11.5.2014ŽBČ - krátká - Staré město pod LandštejnemSJH18.4.2014výsledky seznam přihlášených
11.5.2014Víkendovka - hon na zajíce DubinkaSHK10.5.2014výsledky seznam přihlášených
17.5.2014ŽA, ŽBČ - klasika - RokytáTUR2.5.2014výsledky seznam přihlášených
18.5.2014ŽA, ŽBČ - krátká - RokytáTUR2.5.2014výsledky seznam přihlášených
24.5.2014ŽA - sprint - Česká TřebováKUO5.5.2014výsledky seznam přihlášených
24.5.2014ČP Štafet - MikulečLPU5.5.2014výsledky seznam přihlášených
25.5.2014ČP Štafet - MikulečLPU5.5.2014výsledky seznam přihlášených
31.5.20148.kolo VČP/ OM klasika - LužanySJC23.5.2014výsledky seznam přihlášených
7.6.2014ŽA, ŽBM - klasika - OdranecTBM24.5.2014výsledky seznam přihlášených
7.6.2014ŽBČ - klasika - FojtkaCHA16.5.2014výsledky seznam přihlášených
8.6.2014ŽA, ŽBM - krátká - OdranecTBM24.5.2014výsledky seznam přihlášených
8.6.2014ŽBČ - krátká - FojtkaCHA16.5.2014výsledky seznam přihlášených
10.6.201413.9.2014 Pořádání ČPŠ-Hořický chlumSHK10.6.2014výsledky seznam přihlášených
10.6.201414.9.2014 Pořádání MČRSŠ-SmiřiceSHK10.6.2014výsledky seznam přihlášených
14.6.20149.kolo VČP - České PetroviceZAM6.6.2014výsledky seznam přihlášených
14.6.2014Sraz Hrdých Klokanů no.2SHK5.6.2014výsledky seznam přihlášených
21.6.2014MČR krátká - semifinále - Teplice nad MetujíASU7.6.2014výsledky seznam přihlášených
22.6.2014MČR krátká - finále - Teplice nad MetujíASU7.6.2014výsledky seznam přihlášených
28.6.201410.kolo VČP - Bohdašín u Červeného KostelceSNA20.6.2014výsledky seznam přihlášených
4.7.2014Sedmihoří 2014 - 3denníLPM19.6.2014výsledky seznam přihlášených
11.7.2014Veteran cupVAM10.6.2014výsledky seznam přihlášených
18.7.2014HSH Vysocina cupCHT24.6.2014výsledky seznam přihlášených
31.7.2014GP Silesia 201418.6.2014výsledky seznam přihlášených
8.8.2014Rumpál 3DLCE27.6.2014výsledky seznam přihlášených
14.8.2014Mapový trénink long - Odolov (přihlášky do 13.8. do 19:00)SHK13.8.2014výsledky seznam přihlášených
15.8.2014Piškot Kap - 19. ročníkPOF5.8.2014výsledky seznam přihlášených
16.8.2014Rumcajsovy míle - ValečovSJC12.7.2014výsledky seznam přihlášených
20.8.2014Mapový trénink middle - Čerťáky (přihlášky do 19.8. do 19:00)SHK19.8.2014výsledky seznam přihlášených
23.8.2014Pěkné prázdiny 2014 - BranžežTUR10.6.2014výsledky seznam přihlášených
27.8.2014Mapový trénink sprint - HK (přihlášky do 26.8. do 19:00)SHK26.8.2014výsledky seznam přihlášených
29.8.2014CVČ 2014 - RadvanicePHK12.7.2014výsledky seznam přihlášených
29.8.2014West cupNEJ27.6.2014výsledky seznam přihlášených
6.9.2014ŽBČ - klasika - ProsečCHT16.8.2014výsledky seznam přihlášených
6.9.2014ŽA, ŽBM - klasika - Suchá RudnáOOL22.8.2014výsledky seznam přihlášených
7.9.2014ŽBČ - krátká - ProsečCHT16.8.2014výsledky seznam přihlášených
7.9.2014ŽA, ŽBM - krátká - Suchá RudnáOOL22.8.2014výsledky seznam přihlášených
13.9.2014ČP,OM štafet - Libín - pořádámeSHK28.8.2014výsledky seznam přihlášených
13.9.2014ŽA - sprint - HostinnéLTU1.9.2014výsledky seznam přihlášených
14.9.2014MČR sprintových štafet - SmiřiceSHK25.8.2014výsledky seznam přihlášených
19.9.20143x Skok přes půlstoletí16.9.2014výsledky seznam přihlášených
20.9.201411.kolo VČP - Strážné - lomVRL11.9.2014výsledky seznam přihlášených
27.9.2014MČR klasika - semifináleBOR8.9.2014výsledky seznam přihlášených
28.9.2014MČR klasika - fináleBOR8.9.2014výsledky seznam přihlášených
4.10.201412.kolo VČP - OpičkaNPA26.9.2014výsledky seznam přihlášených
4.10.2014Víkendovka před MČR družstevSHK5.9.2014výsledky seznam přihlášených
11.10.201413.kolo VČPBRU3.10.2014výsledky seznam přihlášených
11.10.2014MČR štafet - Starý PlzenecVPM28.9.2014výsledky seznam přihlášených
12.10.2014MČR klubů - Starý PlzenecVPM28.9.2014výsledky seznam přihlášených
16.10.2014JCM 201414.10.2014výsledky seznam přihlášených
18.10.201414.kolo VČPPHK10.10.2014výsledky seznam přihlášených
25.10.201415.kolo VČP - VršovkaDOB19.10.2014výsledky seznam přihlášených
1.11.201416.kolo VČPVAM24.10.2014výsledky seznam přihlášených
8.11.2014Zakončení sezóny 2014HaZu18.10.2014výsledky seznam přihlášených
20.11.2014Registrace LOB 2015LOB20.11.2014výsledky seznam přihlášených
30.11.2014Stolní Kalendář SHKZUZKA30.11.2014výsledky seznam přihlášených
30.11.2014Klokan krosSHK27.11.2014výsledky seznam přihlášených
7.12.2014Malá cena Velké verandyCHC4.12.2014výsledky seznam přihlášených
21.12.2014Vánoční sprintPHK16.12.2014výsledky seznam přihlášených
25.12.2014Po den starých stopách zlatého praseteSHK8:03 vlakem do Borohrádku24.12.2014výsledky seznam přihlášených
27.12.2014VT VítkoviceSHK16.11.2014výsledky seznam přihlášených