SHK0650 D10C 8414128 Čečková Karolína B
SHK0450 D12C 2025341 Kroniková Sylvie
SHK0453 D12D 9837 Kociánová Hana
SHK0356 D14C 9190 Pató Johanna
SHK0351 D14C 2049543 Suchá Simona C
SHK0350 D14C 8670778 Thýnová Martina C
SHK0252 D14C 8670496 Kodytková Denisa C
SHK0251 D14C 2049526 Raková Petra C
SHK0250 D14C 8660572 Holečková Petra R
SHK0353 D14D 51401 Barešová Anna +Nataša D45D,Vojtěch P
SHK0050 D16C 331229 Charvátová Kateřina
SHK9351 D21A 8662297 Justová Eliška C
SHK9251 D21A 8660574 Kettner Karolína R
SHK9151 D21A 8044394 Chmelařová Michaela C
SHK8150 D21A 8656667 Jedličková Zuzana R
SHK9755 D21B 8663209 Červená Adéla C
SHK8550 D21B 7115115 Ondřejová Dita Terezie
SHK8152 D21B 8656708 Hepnerová Martina prosím start co nejpozději (hlídání dětí)
SHK7753 D21B 8660534 Čečková Martina C
SHK9952 D21C 8656694 Malinová Apolena
SHK9951 D21C 8656704 Větříčková Andrea C
SHK0151 D21C 2049549 Zimová Barbora C
SHK0150 D21C 8033223 Kroniková Štěpánka C
SHK0054 D21C 886359 Garbacik Maja
SHK0053 D21C 887006 Biederman Adrianna
SHK0051 D21C 8656672 Thýnová Nikola C
SHK9051 D21E 8642186 Voštová Lenka R
SHK8658 D21E 9101107 Novotná Barbora C
SHK7851 D35C 8656671 Suchá Eva C
SHK7051 D35C 515465 Myslivcová Lenka C
SHK7751 D35D 682611 Holmanová Iva C
SHK7750 D35D 2070825 Kodytková Karolína C
SHK7252 D35D 51131 Dohnálková Jana C
SHK7250 D35D 2060232 Raková Miroslava C prosím o start na začátku start. pole
SHK7052 D45C 219217 Netuková Hana C
SHK6651 D45C 2017663 Thýnová Ivana C
SHK6352 D45C 9122 Chmelařová Marie C
SHK6351 D45C 9121 Mádlová Iva C
SHK6152 D45C 219201 Hausvaterová Marcela C
SHK6151 D45C 7203454 Bartoňová Iva C
SHK6950 D45D 410360 Holečková Zdeňka C
SHK6450 D45D 7211287 Macháčková Jana C
SHK5851 D55 9117 Gazdačková Jana C
SHK5651 D55 9111 Filipová Dagmar
SHK5852 D55C 9118 Bláhová Luba C
SHK5652 D55C 9112 Šabatková Zdeňka C
SHK5351 D55C 9107 Fejlková Alice C
SHK0404 H12C 8013922 Černík Adam C
SHK0403 H12C 8656645 Dohnálek Tomáš R
SHK0402 H12C 8670470 Kodytek Adam C
SHK0400 H12C 7207030 Rak Tomáš C
SHK0305 H14C 8656641 Fábera David C
SHK0303 H14C 8670458 Tichý Lubomír
SHK8901 H21A 8656557 Jirásek Michal C
SHK9911 H21B 7204931 Kuca Kacper
SHK9805 H21B 8070598 Biederman Marcin
SHK9702 H21B 1401469 Baran Jan
SHK8003 H21B 2049544 Lán Filip
SHK7605 H21B 8000235 Svoboda Ondřej C
SHK9803 H21C 8654906 Pek Daniel
SHK9801 H21C 8656729 Gebrt Jan C
SHK8200 H21C 8662339 Souček Tomáš C
SHK7911 H21C 8663208 Weiner Jakub C
SHK0100 H21C 8663181 Porkert Jan C
SHK0000 H21C 7300181 Tichý Radomír C
SHK9701 H21E 8656727 Netuka Vojtěch C
SHK9403 H21E 8655415 Remeš Petr C
SHK7801 H21E 8420966 Paclík Roman C
SHK7601 H21E 8655416 Hepner David C
SHK7602 H35A 9134 Toužil Karel C
SHK7704 H35C 8047123 Slovák Miroslav C
SHK7600 H35C 8109416 Čečka Jiří C
SHK7002 H35C 9127 Myslivec Tomáš C
SHK7501 H35D 9130 Charvát František C
SHK6902 H45C 2017669 Kohout Josef C
SHK6601 H45C 553452 Souček Karel C
SHK6402 H45C 8154971 Chmelař Pavel C
SHK5801 H45C 8670804 Hausvater Karel
SHK7100 H45D 1400450 Dohnálek Pavel C
SHK6200 H45D 2085650 Širůček Jaromír C
SHK6104 H45D 7203333 Novotný Pavel C
SHK5900 H55C 2049556 Holeček Petr C
SHK5702 H55C 410797 Gazdačko Milan C
SHK5703 H55D 9115 Šabatka Petr C
SHK0901 HDR 8005119 Čečka Matěj A
SHK0851 HDR 1428939 Čížková Alena
SHK0850 HDR 8501048 Jedličková Veronika B startovné prosím odečíst z IÚ Michal Jedlička
SHK0802 HDR 8410778 Rémiš Štěpán B
SHK0801 HDR 8410769 Rémiš Šimon B
SHK0750 HDR 8660536 Netuková Anežka A
SHK8552 P 9161 Stulíková Barbora C
SHK8400 T 2032109 Dubrovský Lukáš