Péťa Holečková vyhrála krátkou trať závodu ŽB v Halounech!

O tomto víkendu se běželo 3 a 4. kolo žebříčku B Čechy v Halounech u Prahy. Na sobotní klasické trati byl nejlepší Ráďa, když doběhl jako druhý v kategorii H16B. V H14B nelépe zaběhl David na 19. místě a kousek za ním 23. Lubin. V D14B skončila na pěkném 11. místě Simča, 17. Péťa Holečková a musím pochválit Denču na 25.místě (nemá ani lic.B) Hned za ní potom byla Martina Thýnová. Na nedělní krátké trati byla nejlepší Péťa Holečková, která porazila všechny soupeřky v kategorii D14B! V této kategorii opět chválím Denču na pěkném 21.místě a hned za ní na 23.místě doběhla Martina. V D16B pěkně běžela Bára, která skončila 8. V H14B byl opět nejlepší David na 29.místě. V průběžném pořadí ŽB po 4 závodech je Péťa Holečková 3.